Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Reggel vagy este tanuljak?

Reggel vagy este tanuljak?

Figyelt kérdés
Eléggé levagyok már fáradva, mert már 6 törit és 6 irodalmat megtanultam ma viszont holnap vizsgázok és hátravan 4 töri és 4 irodalom. Kb. 1 / 1,5 oldal egy tétel. Mikor lenne érdemes megtanulni most egy kis pihenő után vagy reggel korán felkelve? Fontos lenne mivel kisvizsgázok és szükségem van egy 2-3-ra legalább. Persze én hülye az utolsó napra hagytam (miért is ne?). Szóval ha valaki tudna segíteni akkor nagyon hálás lennék mivel nem akarok 1-est kapni egyikből sem egy rosszul kihúzott tétel miatt.

2017. máj. 22. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak gyorsan írok, mert csak pirossal jelzi ki, de nem jeleníti meg, írtam egy privátot, egy tanulási módszert.
2017. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a privátot és a kommentet. Hát én úgy gondoltam a reggeli tanulást, hogy mondjuk olyan 3 körül fel kelnék és tanulnám akkor a tételeket. Reggel 6:30kor már el kell indulnom szóval muszáj lenne akkor reggel 3körül felkelnem, hogy megtudjam tanulni.

Egyébként az a baj vele, hogy mind a kettő tantárgyból elég szigorú tanárom van és legalább a tétel felét kellene tudnom a kettesért, szóval legalább addig el kellene jutnom velük. Csak elég fárasztó, hogy most egy fél órája szünetet tartok előtte meg 5perces szünetekkel tanultam délután 4-től (9 órám volt ami még eléggé lefárasztott). Szerintem a maradék teteleket feléig tanulom és akkor legalább tudok mondani valamit bármelyik tételt húzom is. Elég hullának érzem magam most is de nem tudom, hogy most lefeküdjek aludni vagy igyak egy kávét és folytassam..

2017. máj. 22. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem inkább dőlj le 1-2 órára
2017. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*aludhatsz is nyugodtan, már el van fáradva az agyad; innentől akkor lehet, hogy ha folytatod, már csak rosszabb lesz, mert már még fáradtabb leszel. Akkor inkább aludj egyet.
2017. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elég sokáig fent tudok lenni de pl. szombaton aludtam utoljára (bár akkor 14 órát) szóval most már kezdem érezni magamon az alvás hiányát. Az lesz, hogy beállítom az ébresztőt 2:00-ra és fel kelek akkor így biztos lesz időm tanulni és így fel tudok készülni mindenből. Csak legyen túl rajta. :) Remélem minden okés lesz. Köszi a segítséget.
2017. máj. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!