Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amennyiben akapképzesen...

Amennyiben akapképzesen tanultam 1 évet, mennyi pénzt kell visszafizetnem, ha 300. 000 ft 1 félév a szakomon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az elhasznált felévek 50%-át... de az 1. félévet fizeti az állam nem? (Mert ha az 1. felévben szakitod meg a jogviszonyod akkor nem kell visszafizetned semmit se, amennyiben alapképzésen vagy)


Azaz én a 2. felév önköltségének a felét kell, hogy visszafizessem nem? Azaz ha 300.000ft 1 félév, akkor 150.000 ft.


Vagy ugy megy, hogy ha 1. felévben szakitod meg a jogviszonyod akkor nem kell fiezni, de ha már a 2. ban akkor beleszámitódik az 1. félév önköltségének a fele is? Az esetemben pedig akkor 300.000 ft.



2017. máj. 23. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A második, amit írtál.


De nem akarsz alapképzésen tanulni többet már sehol?

2017. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akarok, de kűlföldön. Ráadásul nem EU-s ország, de szintén alapképzés(Bsc).
2017. máj. 24. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!