Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolai kollégiumi...

Középiskolai kollégiumi szabályok, kimenők?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok most szeretnék jelentkezni koliba mert több mint egy órát kell utazzak suliba s ezt már nem igazán bírom. Arra lennék kiváncsi,hogy a kimenők és a szabadidők hogy vannak? Olvastam a koli házirendjében(amit kinéztem), hogy 16:00-tól 18:25- ig szilencium van. Viszont azt is sok helyen hallottam hogyha jó a tanulmányi átlagod akkor erre nem kötelező elmenni. (4,67 volt az előző félévem).

Igazából a nagy kérdés számomra az,hogy edzésre el lehet e menni, mert heti 3x van edzésem (kétszer 17-18 óra között és egyszer,18-19 óra között) és hogy erre elengednek vagy akkor nem lehet ilyenekre járni?

És amúgy általában így kiengednek sétálni vagy bármi mármint kicsit furinak tűnik hgy 4- től lámpaoltásig csak a koliban lehetsz.

Nagyon köszi,ha elolvastad és a válaszokat is előre köszönöm!



2017. máj. 23. 19:35
 1/3 anonim válasza:
100%
Az edzésekre kapsz egy általános kimenot, ha sétálni szeretnél kérsz es adnak. Mi kategóriák szerint mehetünk ki van A, B, C, D gondolom erted a lényegét. Nalunk igy van. Kecskeméti Táncsics Mihály Középiskolai Kollégium
2017. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez kollégium függő is.Bár az edzésekre biztos kiengednek.Én is járok úszni és mivel van róla szólva,elengednek.
2017. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kimenő nálunk 3:50ig, és 18:30-19:30ig van(de ebbe az étkezések is benne vannak). Edzésre elengednek, csak hozni kell róla papírt.
2018. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!