Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt informatika érettségin...

Emelt informatika érettségin hány tétel van?

Figyelt kérdés

Fel vannak sorolva a témakörök:

1.1 A kommunikáció

1.2 Információ és társadalom

2.1 Jelátalakítás és kódolás

2.2 A számítógép felépítése

2.3 Munkavédelem és ergonómia

3.1 Az operációs rendszer és főbb feladatai

7.1 Kommunikáció az interneten

9.1 Könyvtárak

9.2 Információ-keresés

9.3 Forráshasználat


De nem tudom pontosan, hogy hogyan fogják ezeket szétválogatni tételekbe.

Valakinek már megvan az érettségije és tud nyilatkozni róla?


2017. máj. 24. 19:32
 1/2 anonim válasza:

Ezt akárhogy számolom, ez 10.

Lehet kicsit késő, de ezen a linken az utolsó kivételével, ha jól látom mindegyik meg van:

[link]

Sikeres érettségit! :)

2017. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dominik0 válasza:
Én is most érettségizek emelt szinten, de úgy latom te is. Én majdnem minden tételt megtaláltam az Érettségizz.comon , nemtudom, hogy hány tétel közül fogunk húzni, de ha mindegyikát átolvasod és elgondolkozol azon, hogy melyikhez mikről beszélnél, akkor szerintem mindegyik menni fog. Én sajnos a Forráshadználatos tételt nem találtam meg sehol, ha esetleg megvan átküldhetnéd. Holnap megyek szóbelizni. SOK SIKERT MINDEN JÖVENDŐBELI INFORMATIKUSNAK! 😁
2017. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!