Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek, ha a helyemben...

Ti elmennétek, ha a helyemben lennétek a bankettemre? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 és fél évig együtt voltunk az osztálytársammal, aki most szakított velem. Valójában a szóbeli utánig húzni akarta.., de nekem feltünt, hogy már sosem akart velem lenni. Egy másik lány osztálytársam tetszett meg neki az utóbbi időben. A lány is szerelmes belé már első óta. Az utóbbi időben is sokszor volt vele, mindig nagyon ketertelmu volt nekem az egész. Meg akarom kimelni magam, nem szeretném őket látni többet. :(

Az osztályfőnököm tönkre tette teljesen az iskolás éveimet, csak a barátom miatt nem mentem el. Így utólag már bánom. Volt hogy bezárt a terembe és elkezdett velem kiabálni. Olyanokat mondott, hogy en mindent csak kisírok magamnak és közben nagyon rossz tanuló vagyok. Szerinte matekból a hármast sem érdemlem meg. (92% lett a matek erettsegim:/) Minden evben 2 négyesem volt ebben az elitnek nevezhető iskolában. Minden héten elmondta, h szerinte megfogok bukni a tantargyabol, amit emelt szinten irtam. Nem így lett, jót írtam nagyon hála az égnek!

Az osztalytarsaimat akik oszinten jok voltak hozzám es szeretem oket el toltam magamtol, mert a baratom mindig lenezett, h h beszelhetek veluk, mert h ok gazok. Ugyh mindig leszolt, ha latta h veluk beszelgetek, mig o mindig azzal a lannyal volt, hisz minden oraja kozos volt..akivel most alakulgat valami.

Ti mit tennetek a helyemben? Ez utan bunkosag lenne nem elmenni? vagy jol gondolom, h nem hianyzik ez en nekem eleget sirtam már :(



2017. máj. 25. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Speciel én szépen abbahagynám a sírást, összekapnám magam a lehetőségekhez képest maximálisan, felöltöznék csinosan de nem kihívóan és elmennék, szarnék bele a volt barátomba.

Nyilván van még néhány olyan ember akinek beszélőviszonyban vagy, azokkal el tudsz minimálisan beszélgetni.

Egyébként, akikkel régen jóban voltál, ők most, már csak kíváncsiságból is, úgyis fognak veled beszélgetni,


Osztályfőnöknek köszönnék és belevigyorognék a képébe.


(egyébként, én mindig elmegyek az osztálytalálkozóimra, hasonlók után, pont ezt csinálom és nagyon jól esik!)


Elesik, koronát megigazít, továbbmegy!

2017. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratula, hogy ilyen ellenszélben ennyire jól tudtál teljesíteni! :)

Tökös megoldás, amit az első hozzászóló leírt, de nem biztos, hogy mindenki erre vágyik. (Mármint hogy belenevethessen a rosszakarói képébe.)

Ha úgy vesszük, ez az utolsó alkalom, hogy együtt lehess az osztálytársaiddal, akiket szeretsz, úgyhogy miattuk érdemes elmenni. Végre kibeszélgetheted magad velük anélkül, hogy az (ex)pasid visszatartana. Még az is lehet, hogy sokkal jobban alakul az egész, mint várnád. (Ha az osztályfőnöködbe szorult némi tisztesség, el fogja ismerni, hogy tévedett.)

2017. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát az osztalyfonokomtol tudom a pontjaim..annyit irt, hogy o megnyugodott. Szoval nevetseges h azt hitte, h megfogok bukni.. soha sem ertettem ot. De aztan nem is erdekel o.

igen nagyon tetszik ez a koronat megigazitos mondat. :) es mindkettotoknek igaza van, de tenyleg az h nem akarom kettojuket latni. Még meg fogom gondolni !!!! Addig vegulis van egy honapom es ha ugy erzem megerosodtem el megyek :) majd megirom nektek hogy dontottem. Es koszonom:) valoban nehez volt ez az idoszak, de most mar csak is a jovom lebeg felettem :):3 !!! Tudom, h ez a sok rossz utan fog jonni valami jo !!!! Mert az elet mindig ilyen:)

2017. máj. 25. 10:57
 4/5 A kérdező kommentje:
jovom lebeg elottem* bocsi:):D
2017. máj. 25. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elmennék a helyedben! Ez az utolsó alkalom, amikor osztályként vagytok együtt, és ha az osztályodat alapból bírod, nem érdemes kihagyni. A volt barátod pedig szimplán bunkó, ha ellenük hangolt! Sok sikert még a szóbelikre! Én is most érettségizem :)

20l

2017. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!