Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges tervek ezek?

Lehetséges tervek ezek?

Figyelt kérdés

Szóval, most fejezem be az első évemet az egyetemen. Nem szeretem,rájöttem,hogy ez nem nekem való. Gyenge, nem érdekel,rossz oktatók.(pedig neves egyetem,de mindegy is:))

Át szeretnék menni egy másii egyetem másik szakára, ami legjobban érdekel és tudom,hogy ez már biztosan jó lesz.

Viszont emelteznem kell hozzá matekból.

Az a tervem,hogy jövőre a tavaszi érettségi szezonban fogom ezt megtenni.

Egy év alatt fel lehet készülni enelt matekra tanár nélkül. A közép szintű érettségim annak idején 4es lett.

Nem hagynám abba addig ezt a szakot sem,szinte úgyse kell semmit tanulni:)

20L



2017. máj. 25. 12:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A ? lemaradt.:) szóval fel lehet készülni egy év alatt?:)
2017. máj. 25. 12:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy év alatt ha lelkiismeretesen gyakorolsz, simán felkészülsz az emeltre! Pesten (gondolom ott laksz most) több ingyenes felkészítő is van, neves egyetemek is szerveznek kurzusokat. Az a fontos, hogy időben kezdj neki és menni fog! :)
2017. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,budapesti vagyok,köszi:)
2017. máj. 25. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán fel tudsz készülni. Keress tanfolyamot, vagy magántanárt, foglalkozz vele sokat, és menni fog.


Viszont ha államin vagy és államira szeretnél menni, akkor a helyedben elgondolkodnék azon, hogy biztos jó ötlet-e még egy évig feleslegesen járni erre a szakra. Ugyanis akkor még 2 félévet veszítesz az állami féléveidből.

2017. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most nem államin vagyok.
2017. máj. 25. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És miért szeretnél kifizetni még két félévet feleslegesen?
2017. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok


Nem kötözködni szeretnék, csak érdekel. Egy passzív év alatt nagyon sok mindent lehet csinálni, és ha úgyse érdekel, akkor ennyi erővel mást is csinálhatnál (pl. külföldi önkénteskedés EVS-el), amivel jobban kihasználnád az évet.

2017. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is passziváltatnék a helyedben!

Amúgy persze, fel lehet készülni:)

2017. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mert ezt a szakot is be szeretném fejezni. A kettő együtt majd talán többet érhet.

Na meg anya se engedi,hogy abbahagyjam.

2017. máj. 25. 17:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gond nélkül fel lehet készülni az emeltre matekból egy év alatt. És, ha felvettek, akkor a két szakot párhuzamosan szeretnéd majd csinálni?
2017. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!