Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vegyészmérnöknek lányként?

Vegyészmérnöknek lányként?

Figyelt kérdés
Szerintetek lányként is lehetne belőlem vegyészmérnök, vagy itt inkább csak fiúk vannak.

2017. máj. 27. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha téged az tántorít el valamitől, hogy a szakon fiúk vannak többségben, akkor nem lehetsz valami motivált aziránt, hogy ezen a területen tanulj. Vannak vegyészmérnök lányok is, én ismerek többet is.
2017. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnél? Ha ez érdekel a kémia csináld. Úgy tudom nem is rosz a vegyészmérnökök fizetése.
2017. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Lányként is lehetsz vegyészmérnök. Még jobb is a sorsuk a sok pasi között. :D
2017. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Naná, hogy lehet! Hajrá!
2017. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik legjobb barátnőm vegyészmérnök. Ha ehhez van kedved, nyugodtan vágj bele!
2017. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne lehetne? Nem is értem a kérdést.
2017. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2017. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Vegyészmérnökin bőven vannak lányok. Egyébként mit gondolsz, mi történne, meglátnak a kapuban az egyetemen és kitessékelnek? :D Pont senkit nem fog érdekelni a nemed, már egy jópár évtizede felvesznek nőket is a felsőoktatásba.
2017. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hanem peldaul egy ferfit hamarabb felvesznek vezeto pozicioba, mint egy nőt.
2017. máj. 27. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen ráérsz később gondolkodni. Azon, hogy nő vagy, csak nagyon nehezen tudsz változtatni. Most akkor menj egy olyan szakra, ahonnan biztosan nem lehet esélyed vezető pozícióra?

Van egy pár éved a nyugdíjazásig, addig sok minden változhat. Arról nem is beszélve, hogy helyzete válogatja, hogy kit hova és hogyan vesznek fel. Csak ezért nem azt tanulni, amit szeretnél, szerintem felesleges. Továbbtanulás előtt állva mindenko próbál nagyon okos lenni a munkaerőpiacról, de az az igazság, hogy akkor jársz a legjobban, ha a lehető legjobb szakember leszel, nem akkor, ha egy olyan szakra mész, amilyen egyik 'majd úgyse' sablon se húzható rá (van egyáltalán ilyen?).

2017. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!