Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tesco...

Mi a véleményetek a Tesco saját márkás írószereiről?

Figyelt kérdés
Eddig csak szövegkiemelőt vettem, az van olyan minőség mint egy stabilo. Mást is érdemes venni?
2017. máj. 28. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Tollat és hibajavítót szoktam venni, azokkal semmi gond. Viszont színes zselés tollat is vettem, de az elég gyenge minőségű volt, össze vissza törtek a kupakok és maszatolt ahogy írtam vele. De nekem a szövegkiemelőjük se jött be, nagyon hamar beszáradtak.

Szóval elég változó a minősége. De tekintve milyen olcsó szerintem megér egy próbát, mert pl a hibajavítójuk sokkal jobb mint néhány drágább márkáé.

2017. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hibajavítóból olyan vékony 4-es kiszerelésűt vettem nem az olcsóbbat.

2017. máj. 31. 19:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj akarom írni szövegkiemelőből* :D
2017. máj. 31. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Az is 4 darabos volt amit én vettem, de az nem vékony. Ugyanilyen színek voltak benne meg ilyen volt a formájuk is, mint a linkelt képen, csak azokon nem volt szöveg az oldalán (Mondjuk kb 1 éve vettem, de most nem is találtam a tesco oldalán, azért ezt linkelem. Lehet már nem gyártják, vagy ki tudja): [link]
2017. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen amire gondolsz azt most színenként árulják. Olyant nem mertem venni :) én ilyent vettem, 220ft körül volt


[link]


(csak rózsaszín helyett kék van benne)

2017. máj. 31. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint jól tetted, hogy nem vetted meg :D Kb egy hónapot bírtak ki, aztán mentek a kukába. Pedig általában egy tanévet végig szoktak bírni nálam.

Amúgy az ilyen tollak ( [link] amik jók, van 10db-os kékben. Ezekért nem kár, ha elvesznek és legalább tényleg használhatóak. De ez ( [link] nagyon gagyi. Azért boltban is látszik, hogy nem egy túl jó minőség, de mondjuk kicsomagolva még rosszabb. Talán használtam 1-2 alkalommal aztán elkezdtek szétrepedni a kupakok.


Igazából én úgy szoktam, hogy amiből tudom, hogy sok kell azokból veszem a tescos verziót, írószer mellett pl füzetek, nyomtatós papírt meg mindenféle lefűzőket, mappákat szoktam még. Olcsóbb és habár előbb is tönkre mennek nekem mondjuk ezek jobban megérik, mert úgyis folyton elhagyom őket meg elkeverednek. Ezekből meg egyszerre megveszek 2-3 csomaggal és egy tanévre megvagyok. Amiről tudom, hogy több évig is használom (pl. körző, vonalzó) azokból szoktam inkább egy jobb minőségűt megvenni.

2017. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hányadikos vagy? :D

Én tollakból a sima signetta tollakat használtam amikor még kék színűek voltak, most színes lett a külsejük.

Stabilo szövegkiemelő, meg azok a tűfilcek már meg vannak kb 7 éve. :D Bár nem sokat használtam őket...


Aztán hatalmas előrelépés volt hogy Pilot G2 tollakat vettem. Van 0,5 meg 0,7mm-es is. Annyira beváltak hogy vettem hozzájuk egyből betétet, aztán még el sem fogyott egy félév alatt. :) még nem találkoztam ennyire jó minőségű tintájú tollakkal. :D Viszont a Pilot super grip annyira nem vált be...


Lefűzőt én is vettem tescoba és nagyon bevált. 4 gyűrűs ilyen műanyag. Amúgy én annyi írószert vásároltam hogy konkrétan sose kéne már vennem. :)


Ja most találtam tescoban 519 ft, fekete keményborítójú füzet, krémszínű a papír és van benne zseb is. Valami kegyetlen jó minőségű. Egy ilyen füzet a papírboltokban 3-4e ft... :D Naplónak nagyon jó vagy valami hasonlónak.

2017. jún. 1. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Harmadéves vagyok egyetemen.

Hasonló füzetet en is vettem már, A4 és A5 meretben is, de azoknak fehér lapja volt, talán 150-200 Ft volt valamikor még ősszel, kevéssel sulikezdés után. Olyan tárgyakhoz jó ahol nyomtatni kell az órai anyagot és csak jegyzetelni kell pár dolgot a füzetbe, ami a nyomtatott papírra nem férne rá. Abból vettem párat. :)

2017. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Habár annak asszem nem olyan kemény a borítója amilyen a tiéd lehet, hanem csak valamilyen keményebb fajta műanyag. De abban is vannak zsebek éa több részre van felosztva. Alapból 700-800 Ft de miután lecsengett a tanév elejei nagybevásárlás nagyon leakciózták, hogy vigyék a maradékot is el. Nekem meg szeptember közepén még bőven időben volt megvenni a tanszereket :D
2017. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen olyant is vettem amelyiket te mondod, meg még sok félét de valahogy egyiket se tudtam használni :(


Én másodéves leszek.

2017. jún. 2. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!