Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy megy le egy AM kategóriás...

Hogy megy le egy AM kategóriás rutin vizsga?

Figyelt kérdés

30. án rutin vizsgára megyek és kb 1 órát nem ültem még egész életemben robogó-n.

Hogy fog ez kinézni? Mit fognak kérdezni? Mit vigyek magammal? Kb mennyi idő? Milyen szigorúan nézik ott a dolgokat? Igazából azt vettem észre hogy a 2. pályán gyorsan végig tudok menni hibamentesen de az 1 es pályán mindig elrontom a fejforgatást és az indexet? Ezt itthon hogy gyakorolhatom? (Robogó nélkül) Illetve a 4 kötelező ellenőrzés közben mondani kell mit csinálok vagy csak megcsinálom és kész?



2017. máj. 28. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"1 órát nem ültem még egész életemben robogó-n." és így engednek vizsgázni?
2017. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Érmellék Zoltan válasza:
A fiam nemrég vizsgázott. Neki be kellett fizetni a rutinpályára és kapott is órákat. A pályát nem ismerem, csak azt, hogy kicsit vagányabban vette és két vonal között a végén nem állt meg pontosan. Azaz kicsit, vagy 20cm-rel kiment és először megvágták. Volt, akit súlyosabb hibával átengedtek. Lényeg, hogy túlzott magabiztosság ilyen esetben ugyanolyan káros, mintha alig tudsz menni. Nem kell vagánykodni, csak normálisan. Másodjára átment. Utána forgalomra is gyakorolt. Az egyből ment.
2017. máj. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, engednek de nagyon félek tőle.

Majd holnap elmondom, hogy mi lett belőle.

2017. máj. 29. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Na sikerült?
2017. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pont most értem haza...

Amúgy Igen sikerült :D

2017. máj. 30. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2017. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. máj. 30. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!