Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van lehetőségem arra, hogy...

Van lehetőségem arra, hogy egy gimnáziumi év végén szerzett jegyemen javítsak (pl.3-asról 4-esre)?

Figyelt kérdés
Milyen vizsga keretein belül lenne erre lehetőségem, és általánosságban mikor kerülne erre sor (pl. június, július)?

2017. máj. 28. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs.
2017. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen lehetőség nem létezik. Bocsi :-(
2017. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :(

A válaszokat nagyon köszönöm!

2017. máj. 28. 15:01
 4/6 anonim válasza:
Erre nincs lehetőséged. Felvételihez kell? Mert azt megteheted, hogy nem a év végi jegyeidet, hanem az érettségi eredményedet viszed (sőt, automatikusan azzal számolnak, amivel jobban jársz). Ha az sem túl fényes, javítóérettségit bármikor tehetsz (mmint érettségi időszakban), most, vagy 10 év múlva is.
2017. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a harmadik válaszolónak, hogy írt!


Igen, a felvételi miatt tettem fel a kérdést, az érettségim pedig jobban sikerült. :)

2017. jún. 2. 13:07
 6/6 anonim válasza:

Nah, akkor nincs veszve semmi. ;)

Arra emlékszem, h két tárgyamat vittem (csak az a kettö lett ötös), annak a százalékos eredményeit adták össze, majd duplázták. Hogy mit számolhatsz, az már attól függ, hová akarsz menni, pl. egy gazdaságira nem hiszem, h az angol ötösnek jelentősége van. Felvi.hu-t olvasgasd ezügyben, meg persze a suli honlapját! Sok sikert! :)

2017. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!