Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a továbbtanu...

Tudnátok segíteni a továbbtanulásban?

Figyelt kérdés

Most vagyok hetedikes és cukrásznak szeretnék továbbtanulni, csak nem tudom, hogy erre hol van lehetőség.

Szeretnék mellé egy érettségit, bár nem tudom, hogyha egy jó helyre szeretnék menni cukrásznak dolgozni a jövőben, ahhoz kell-e érettségi. Kollégiumos iskolát szeretnék, mint említettem már érettségit szeretnék, és lehetőleg Bács-kiskun megyében. Valaki esetleg tudna segíteni?:) Köszönöm előre is!❤



2017. máj. 28. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jovore osztalyfonoktol kapni fogtok egy bohom nagy feher konyvet, amiben benne vannak az iskolak es az indulo kepzesek az egesz orszagbol. Majd szepen kikeresed.
2017. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyedben hagynék még magamnak egy kis időt :) Nagyon fiatal vagy, sok szakmát még nem is ismersz, sok tárgyat még nem is tanultál. Talán érdemes lenne elmenni egy jó gimibe, megtanulni egy-két nyelvet, írni egy jó érettségit... Ha még ezek után is a cukrászat vonz, egy OKJ-s tanfolyamon pikk-pakk elvégzed, ami ráadásul ingyenes is. Ráadásul megmarad a lehetőséged arra, hogy mást tanulj később, egyetemre menj, stb. Ha teljesen biztos vagy a dolgodban, elmehetsz rögtön àltalànos után egy szakiskolába, ahol szakmát (esetedben cukrászatot) tanulsz. Egy érettségit viszont szerintem mindenképp csinálj meg, mert nem eszeveszetten nehéz, de jól jöhet, ha meggondolnád magad :)
2017. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:)
2017. júl. 4. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!