Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen Budapesti Corvinus Egyetem gólyatábora?

Visszahúzódó ember vagyok, nem igazán van barátom, izgulok új társaságokba. Nem iszom alkoholt meg ilyenek. Szerintetek merjek elmenni, mit fogok ott csinálni

2017. máj. 29. 18:55  Privát üzenet  

A válaszok
Nincs sok értelme. Nagy a szervezetlenség, unalom. Piaért pluszba fizetni kell. Aki nem kolis annak társaság miatt negéri. De nagy elönytcsak szeptemberben jelent, aztán feloszlanak a gt csoportok

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. máj. 31. 23:45 Privát üzenet
Hasonló cipőben jártam mint te, és speciel én nem mentem el, bár az időpont sem volt jó nekem. A gt-s kapcsolatok a mai napig megvannak, de azok közül akik ugyancsak nem mentek el, nagyon jó barátságokat lehet kialakítani és nem kell azt gondolni, hogy aki nem megy el az csak antiszociális lehet, mert sokan nyaralás/munka miatt nem tudnak eljutni. Egyébként a gt-ben semmi sem kötelező, ha nem akarod nem csinálod, ha nem bírod a helyzetet fogod magad és hazamész, sok idő van még addig, úgyhogy gondold át :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. jún. 2. 15:17 Privát üzenet

Kollégistaként ugyis kolisokkal leszel jóban. Szval felesleges pénzkidobás a gt.

Nem koliskéntbpedig csatlakozz egy diákszervezethez majd és megvan a társaság. Összetartás ugysincs szakon belül sok ember miatt

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. jún. 2. 21:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2016-ban lesz a Corvinus G karának gólyatábora?
Mikor van idén a Corvinus gólyatábora?
A corvinus közgáz gólyatábora milyen? Megéri elmenni?
Mikor és hol lesz idén a BCE-KERTK gólyatábora?
Corvinus budai campus gólyatábora mikor lesz idén?
Mikor lesz idén a Corvinus GTK karának gólyatábora?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!