Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek attol meg hogy...

Szolivíabitoka kérdése:

Szerintetek attol meg hogy most lettt ket negyesem ennyire nagy cucc?

Figyelt kérdés
Eddig kituno voltam
2017. máj. 30. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, ilyen helyesírással.
2017. máj. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesírás kettes alá.
2017. máj. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy a nyeltan lesz az egyik :'D

Nem szeretnék kötekedni. Szerintem a négyes az jó.

Én is jó tanuló vagyok, nekem is vannak jobb és rosszabb jegyeim is. (év végi/év közbeni is.)

Ha hetedikes vagy, és a felvételi miatt izgulsz, akkor se aggódj annyira. Nagyon komolynak látszik kívülről ez az egész felvételi rendszer, de ahova én járok, ide is felvettek olyanokat, hogy erősen meggondolom, hogy kijárta-e ezelőtt a nyolc általánost. :D

2017. máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nagy cucc! Csak ugye mindig így indul, hogy "oh nem nagy cucc", majd idővel már három négyes lesz, majd lesz pár hármas is, és jön újra, hogy "nem nagy cucc" és amire észbe kapsz, már a kettes és hármas közt vergődsz.

Persze ha megtudod húzni a szintet, ami alá nem mész, akkor tényleg nem nagy cucc.


Egyetemen pl. a jegyek sokszor semmit sem jelentenek. Csak akkor ha kell az ösztöndíj.

2017. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!