Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ECDL vizsgát szeretnék letenni...

ECDL vizsgát szeretnék letenni, pár kérdés lent?

Figyelt kérdés

Szóval 23 éves vagyok, és szeretnék egy ilyen vizsgát letenni.Nyíregyházán lakom amugy.


Kb mennyibe kerülne ez a vizsga, mikor kellene az órákra járni stb...?

ezek érdekelnének :)



2017. máj. 30. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, hidd el.

Ha nagyon akarsz, inkább infóérettségi ötösre, mert ahhoz is megkapod az ecdl-t.

2017. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oh 23 évesen már nem fogok érettségizni, amugy se infóból érettségiztem anno


ez csak ugy kellene, egy cég érdeklődik, hogy jó lenne ha megcsinálnám, ennyi lenne


és nem tudom hogy kezdjem el ezt az egészet :D

2017. máj. 30. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt a bizonyítvány típusai vannak a 4 (itt 3 alapból van megadva 1 pedig szabadom választható) illetve a 7 modulos (itt 4 van megszabva 3 pedig szabadom választható): [link]


Itt a különböző modulokra rányomva találod a pdf dokumentumban a vizsga felaatokat (kb. 50 van mindegyikben) ezek közül valamelyiket kioszák és majd azt kell csinálnod vizsgán: [link]


Itt pedig a vizsga díjak: [link]

2017. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :)
2017. jún. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!