Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszavonni a...

Hogyan tudom visszavonni a választott oktatót az E-titán rendszerben?

Figyelt kérdés

Ma voltam bent az autósiskolánál és mondtam ezt, hogy választottam az e-titán rendszeren belül egy oktatót. Akkor ott mondta a nő, hogy ő nem tud vállalni, csak 2 hónap múlva, ezért mondtam, hogy akkor nem kell és megyek máshoz. Felírt 3 másik telefonszámot és lehet, hogy az egyik elvállal, mert telítettek.

Nem is ez a lényeg. Mondtam, hogy akkor itt az e-learning rendszerből hogyan kell kitörölni? Azt mondta, hogy nem lényeg, hogy ott van... de hát csak ki kéne törölni vagy visszamondani nem?

Ha ma délután beszélek a lehetséges oktatóval és elvállal, akkor vissza kell hívnom az autósiskolát, ami holnap lesz, mert addigra bezárnak, akkor meg kell mondanom, hogy melyik oktatót választottam, mivel e-learninge-s vagyok.

Akkor lehetséges, hogy törlik a rendszerből azt, amelyiket én jelöltem meg és nem lehet menni hozzá?



2017. máj. 31. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni az ügyfélszolgálatot,ők tudnak csak módosítani.Célszerű először egyeztetni az oktatókkal,és csak utána fixálni,bár ezt nem tudhattad.
2017. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!