Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi kidolgozás?

Szóbeli érettségi kidolgozás?

Figyelt kérdés

Szóbeli érettségire megyek hamarosan, első, és nem tudom, hogy a fél óra kidolgozási idő az, hogy is megy végbe :D.

Valakinek eltudná mondani ? köszi :D


2017. jún. 1. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Odamész az asztalhoz, húzol egy tételt, leülsz és kidolgozod. Majd szólítanak ha mehetsz.Nekem elég volt fél óra mikor mentem. Leírtam nagyjából amit akarok mondani. Amire esetleg nem volt időm azt meg elmondtam szóban.

Vagy mire érted hogy hogyan megy végbe?

22N

2017. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2017. jún. 1. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogyan az első írta. Nekünk év közben is voltak ilyen vizsgáink, amik úgy néztek ki mint az érettségi, csak ott egy év anyaga közül kerültek ki a tételek. Én minden apróságot leírtam, ami eszembe jutott, de igazából teljesen felesleges volt...rá sem néztem kb. mert ugyanúgy tudtam mindent és elmondtam magamtól. Szóval szerintem maximum kulcsszavakat érdemes leírni és inkább az atlaszban érdemes leellenőrizi a helyeket, évszámokat, megkeresni a dolgokat illetve magyarnál a művekből lehet kiírni mondjuk néhány költői eszközt, idézetet, amivel alá tudod támasztani a mondanivalódat.
2017. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!