Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék matekból?

Hogyan javíthatnék matekból?

Figyelt kérdés
Most 4.27-re állok,de már nem írunk több dogát. Mit csináljak,PPT,vagy valami mást? Tudom hogy kevés az idő,de nem érdekel.
2017. jún. 3. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerezz meg néhány 5-öst. Mondjuk azt mi nem tudjuk hogy a tanárod mire ad jegyet és mire nem, mennyire jó fej, hanyadikos vagy meg úgy alapvetően hogy hány jegy átlagábol jött ez ki szóval hány jeggyel tudnád kijavítani 5-ösre
2017. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

idk

Menj oda a tanárhoz és kérdezd meg a lehetőségeidet. Az is lehet hogy pl 3 jeggyel sem tudsz javítani... Nem tudom hány jegyből jött ki az átlag és azt sem hogy esetleg mettől adja meg + miként számítja...

Túl kevés az infó. (és ahogy írtad az idő is)

Nem akarlak elkeseríteni, de ebből nagy valószínűséggel 4es lesz, kivéve ha nagyon jó fej lesz a tanárod és meg tudsz vele egyezni.

De ppt matekól??? Háááát nem tudom.... általános iskola egyébként? :D

2017. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én végzős vagyok idén, mi arra kaptunk ötöst például, ha bevittünk több általunk megírt és kijavított érettségi feladatsort. Ez egyébként nagyon jó készülésnel az érettségire, klasszul át lehet ismételni vele gyakorlatilag az egész tananyagot. Aztán nálunk olyan lehetőség is van, hogy év végén egy választott rosszul sikerült témazárómat újraírhatom, hogy ezzel javuljon az átlagom. De szerintem kérdezd meg a tanárodat, hogy mit tehetnél az ügyben :)
2017. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tanárként válaszolok. Nálam félévente 6 jegyet kapnak a diákok (kettő tz). Így mostanra már van 12 jegyük 4 tz-vel. Ha az átlag 4,3 akkor nálam nincs javítás, mert 4,6-tól adom meg az ötöst. Lehet, hogy gonoszságnak tűnik, de volt 12 alkalom a javításra. Szerintem egy kicsit későn kaptál észbe. Ilyen átlaggal még egy ötös javító dolgozat sem segítene rajtad. Általában akkor van nálam javítás, ha a diák átlaga 4,5 körül van. Ekkor a legrosszabbul sikerült témakörből íratom a javító dolgozatot.

Kérdésedre válaszolva szerintem sehogy sem tudod megszerezni idén az ötöst matekból. Sajnálom.

2017. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!