Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia, és...

Emelt szintű biológia, és emelt szintű kémia érettségihez milyen könyveket ajánlotok, hogy jól sikerüljön?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikorra kell?
2017. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 év múlva lesz az érettségim
2017. jún. 4. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozaikos biosz és kémia, panemsulis biológia, Villányitól az Ötösöm lesz kémiából példatár és a kétszintű érettségire szóló munkafüzet és tankönyv. Én ezekből készültem, és mindent lefedtek. :)
2017. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2017. jún. 5. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászólóval teljesen egyetértek. Kiegészítésként még tökéletes a Scolar kiadó biológiaérettségi 1-3. kiadványa:

[link]

[link]

[link]

2017. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat ajánlanám, mint az előttem szólók, kiegészítve a listát a Szerényi-Fazekas Biológia I. és II. kötettel. Nem olcsó a kettő (összesen kb. 15 000 Ft), megvenni nem is érdemes, kivéve, ha biológia szakra mész majd. Én pl. könyvtárból kölcsönöztem ki, nagyon megérte, mert a tananyagot bőven lefedi, még inkább több, mint amennyi kell (főleg növény- és állattanból). Viszont ha van két éved, nem árt végigolvasni, rengeteget segít. :)
2017. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Orvosira szeretnék menni
2017. jún. 5. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!