Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 13 pontot emelt töri szóbelin...

13 pontot emelt töri szóbelin nehéz összeszedni?

Figyelt kérdés
Írásbeli annyira jól sikerült, hogy csak ennyi kell ahhoz ami szükséges nekem. Tudom, hogy kevés 13 az 50-ből, de azért parázok hogy van olyan tétel amiből nem lenne meg még ez sem.

2017. jún. 6. 11:39
 1/6 anonim válasza:
100%

Ha nem nullázzák le félreértés miatt, szerintem ha 5-10 perc között folyamatosan tudsz valamiről beszélni, használod valamire a forrásokat, akkor már valószínűleg többet fogsz kapni.

(Egyébként annyira nem értem, hogy egy jó írásbeli mellett miért kérdéses egy 30%-os szóbeli). Egyébként hajrá!

2017. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kivétel nélkül minden érettségi szóbeli részén a lehető legkedvesebbek a tanárok. Legalábbis velünk azok voltak, és nem csak a saját tanáraink, hanem még amikor más suliban kellett emeltezni is. Még az emeltekre is 100%-ot kaptam (idegenektől). Itt már mindenki csak segíteni akar neked, hogy minél több ponttal lehessen több az érettségid és bekerülhess egyetemre. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Nyugi :)
2017. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 11 pont kellene a szóbelin és meglenne az 50%. Szombaton megyek nagyon izgulok, bár az írásbelit is szarul éreztem és 64% lett (40re számítottam kb) Hajrá! Mit szeretnél húzni?
2017. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Budapest fejlődése a XIX. sz.-ban, 1848/49 vagy 1956 jó lenne, lényeg hogy olyan legyen, amiről tudok azért 5 percet folyamatosan beszélni. 11 pont sem sok, könnyen meglesz az. Sok sikert
2017. jún. 8. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!:) Huh én nemzetiségeket, Eu-t ENSZ-et meg napoleont nagyon nem akarok huzni... Nem tudom azokbol mit tudnek osszehozni max forrasokbol. Neked is sok sikert!
2017. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak hogy itt is meglegyen, 50/50 lett :D
2017. jún. 19. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!