Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerültek nektek a...

Hogy sikerültek nektek a magyar közép és töri emelt érettségik?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem nem feltétlen ez az átlag, csak akiknek jól sikerült,szívesebben kommentelnek, mint akiknek nem :)
2017. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso,

Lehet van benne valami...

Csupan a varhato ponthatarok miatt kivancsiskodok :)

2017. jún. 11. 10:25
 13/14 anonim válasza:

Nekem az ofőm javította a közép magyarom és én sem értem miért, eddig egész évben csak ötösöm volt, tavaly faktos is voltam. Konfliktusom se volt ofővel aztán nekem is 75 lett a magyarom. Nagyon igazságtalannak tartom de nem mertem fellebezni mert még ő fog szóbeliztetni.

Az emelt törim 58 pont lett sajnos bár nálunk nagyon sok embernek lett 40-50 közötti. A biosz kémiák is elképesztő rosszul sikerültek a suliban,bár ez engem nem érint de hátha valakit érdekel.

2017. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem a magyarom nagyon rosszul sikerült,mert elnéztem az időt és túl lassan haladtam a feladatokkal szóval 46 lett a töri közép szinten meg 81 :) szóval nem mindenkinek lett 90% feletti 😅
2017. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!