Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek fel lehet készülni...

Szerintetek fel lehet készülni az érettségire a maradék 2 hétben?

Figyelt kérdés
Szerintem tök elrontottam a tanulást, próbáltam mindent bemagolni, de kb. nem is tudok így semmit. Most eléggé "bepánikoltam". Szerintetek hogy tanuljak? Ti hogy tanultatok, mit csináltatok?

2017. jún. 6. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tudom magamról hogy simán, de nem tudom neked mennyi időre van szükséged ahhoz hogy megjegyezz valamit, illetve milyen az alaptudásod. Én begépeltem amiket el akarok mondani, és azokat fogom olvasgatni. Most még emeltre készülök, arra másképp, mert túl sok a témakör, nem tudnám leírni. Itt az összes anyagot átolvasom újra. Fontos hogy hagyj időt magadnak a pihenésre.
2017. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!