Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hány pontos (vagy...

Kinek hány pontos (vagy százalékos) lett eddig az emelt történelem írábelije? És hova akar menni továbbtanulni, hány ponttal számít?

Figyelt kérdés

Nekem 66% lett eddig. Borzalmasan csalodott vagyok mert legalább egy 80-ra számítottam, de remélem hogy a szóbelivel feltudom húzni valamennyire! :/

Továbbtanulásként politológiát vagy államelméletet tanulnék, elsősorbab az ELTE-n vagy Corvinuson.



2017. jún. 8. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85% es pszichológiára szeretnek menni, ha tudom tartani ezt a százalékot akkor 450 pontra számítok:) sok sikert a szóbelire!:)
2017. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 76% eddig, szóbelivel remélem tudom tartani ezt. ELTE skandinavisztikara jelentkeztem, pontom pedig nem tudom talán összejön a 440.
2017. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem nekem olyan 400-410 között lesz. Az ELTE-n tavaly 396, a Corvinuson meg 409 volt a ponthatár. Jó lenne bejutni az ELTE-re, mert evek ota nincs fizetos szak es ha nem erem el az allamit, akkor nagy szarban leszek!
2017. jún. 8. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Sikerülni fog, még itt vannak a szóbelik, ahol sokat lehet javítani! Sok sikert! :)
2017. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, azon vagyok! :)

Csak nehogy kapjak egy szemét vizsgáztatót aki azon lesz hogy hogyan húzzon le!

2017. jún. 8. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csak nehogy kapjak egy szemét vizsgáztatót aki azon lesz hogy hogyan húzzon le!"


Pont az ilyen esetek elkerülése miatt 3 tanár vizsgáztat egyszerre. Úgyhogy a tudásod szerint fognak pontozni.

2017. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak nehogy kapjak egy szemét vizsgáztatót aki azon lesz hogy hogyan húzzon le!"


Most voltam szóbelizni, nagyon rendesek, aki haverommal beszéltem velük is jófejek voltak, úgyhogy szerintem nem jellemző, hogy meg akarnának szivatni.

2017. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!