Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy vizsgára feljelentkezte...

Ha egy vizsgára feljelentkeztem, de nem mentem el, az ugye nem számít elégtelennek?

Figyelt kérdés
Ez olyan, mintha fel sem vettem volna a vizsgát? Nem kapok jegyet? Az ösztöndíj miatt fontos, 4,5 körüli az átlagom, nem akarnám, hogy ez lerontsa. Amúgy Elte Btk.

2017. jún. 8. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Neptunban "nem jelent meg" lesz beírva, nem elégtelen.
2017. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi :)
2017. jún. 8. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Nekem is van egy ilyen vizsgám, ezért tudom :)
2017. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem kapsz jegyet, ellenben nálunk ELTE Tátk-n egy ilyen 4 ezer forintba kerül, ha felveszed, de nem jelensz meg. Szóval, ennek azért nézz utána, hogy ott hogyan működik :)
2017. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Jegyet nem kapsz rá, viszont nem egészen olyan mintha fel sem vetted volna, mert egy vizsgalehetőség azért ugrott vele.
2017. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk vizsgalehetőség nem veszik el ezzel meg jegyet se adnak rá, viszont 5.000 Ft, mert hogy ezzel más elől veszik el a helyet, úgyhogy büntit kell fizetni. Egyetemi szabályzatban nézd meg azért, hogy kell-e ezért fizetned. De más következménye nem szokott lenni.
2017. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk (BCE-KTK) sem megy el vizsga lehetőség, és valóban "nem jelent meg" bejegyzést kapsz a neptunba + 3000 Ft tételt, viszont elvileg kellene hogy legyen egy pár napos időkeret amíg orvosi igazolással tudod bizonyítani, hogy indokoltan voltál távol és akkor nem kell fizetni elvileg.
2017. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, akkor ezt is egyeteme válogatja. Nálunk SZTE TTIK-n nem kellett fizetni érte, de következetesen lehúzták azt az egy vizsgaalkalmat a lehetséges össz 6-ból.
2017. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!