Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az Egri Pásztorvölgyi Általáno...

Az Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium (PVG) kéttannyelvűosztályában milyen tantárgyakból van csoportbontás?

Figyelt kérdés
A szintfelmérőkre szeretnék jól felkészülnu.

2017. jún. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyelvből
2017. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idegen nyelvből
2017. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most leszek másodéves, kny-es voltam.

Angol nyelvből három csoportra bontanak az év eleji szintfelmérő alapján. Az A és B csoport közt nálunk nem sok különbség volt, év végére pedig mindenkit ugyanarra a szintre hoznak fel, úgyhogy a szintfelmérő miatt felesleges aggódni.

Második félévben angol nyelvű matekon ketté vagyunk bontva, de ott már névsor szerint.


Második évben csoportbontás lesz névsor szerint:

- angol beszédgyakorlaton

- angol nyelvtanon

- angol civilizáción

- angol matekon (magyarul nem is fogjuk tanulni)

- informatikán

2017. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy milyen maga a suli? Van-e kiközösítés, csúfolódás, verekedés avagy ezeket hogy oldják meg? Jók-e az osztályközösségek, sokat "kell"-e tanulni (hajtjak-e az embert, fűznek rossz megjegyzéseket tanárok egy rosszabb jegyhez pl: belőled meg kőműves lesz stb.)

Milyen a hangulat altalában stresszesek-e a gyerekek?

Köszönettel

2018. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!