Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hány félévet csúsztatok az...

Ti hány félévet csúsztatok az egyetemen? Megbántátok? Vagy annyira nem hatott meg?

Figyelt kérdés
Én 1 félévet csúsztam meg lustaságból sajnos :/ Bár azt is hozzá kell tennem hogy mellette dolgoztam.
2017. jún. 11. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Még nem csúsztam. Biztos bánnám hiszen az esetek 95%-ban a diák a legnagyobb hibás. Számtalan holt idő van, amikor tanulhatnék, évközben, vizsgaidőszakban(most is..), de helyette mást csinálok.

Nem keresem a kifogásokat, mert más munka/család/stb. mellett is megtudja csinálni.

2017. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Én saját döntésből csúsztam egy teljes évet, ugyanis munka és családi nehézségek miatt eléggé elcsúsztam az utolsó félévem tennivalóival, így a szakdolgozatot nem tudtam volna időben leadni. Azonban nálunk a szakdoga leadás nem szükséges az abszolváláshoz, ezért hoztam azt a döntést, hogy inkább több tárgyat direkt nem csinálok meg, hogy legyen még hallgatói jogviszonyom. Olyan szakon vagyok, ahol az alapképzés nem jó semmire, mindenképp tovább kell tanulni, és mesterképzés nálunk kizárólag szeptemberben indul, keresztfélévben nincs. Így egy tárgyat hagytam az előző, és egyet a mostani félévre, és a szakdolgozatot is kényelmesen csináltam meg. Számomra megérte, mert nem gondolom, hogy bármilyen hátrányom származik abból, hogy egy évvel később kezdem a mestert, és így volt végig hallgatói jogviszonyom, diákigazolvány matricám, diákbérletem, diákmunkám.
2017. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csúsztam se BSc-n, se MSc-n, pedig BSc első két évében alkalmanként, utána végig heti 35-40 órában dolgoztam mellette.
2017. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!