Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5 nap alatt 90 tételt meglehet...

5 nap alatt 90 tételt meglehet tanulni?

Figyelt kérdés
Eddig emeltre tanultam.. és most jövök rá, hogy nem leszek képes.. igazából 70 az amit nagyon kell a maradék húsz csak 10 pontos legyen

2017. jún. 11. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
En is beleestem ebbe a hibaba, mindent az utolso pillanatra hagytam. Kepes ra az ember, de kora reggeltol estig kell a teteleket tanulni, kozben tarts szuneteket. Ismetelj minel tobbet, szurkolok!:)
2017. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát reméelm, mert ennyi államvizsga tételem van, 500 oldal
2017. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Egyetemen ezt egy éjszaka alatt tanulják a diákok, ugyhogy igen, lehetséges. Egy kettes szintre legalábbis.:D de neked 5 napod van, ha belehuzol, simán lehet jobb is, ezek a tételek még nem annyira vészesek.
2017. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na meg aztán ezeket a tételeket már egyszer tanultad, nem a nullárol kell kezdened, ugyhogy hajrá, aztán majd irj hogyan sikerült! :)
2017. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Igen tanultam.. Az angollal nincs gond, de az infobol nem vettunk sok elmeletet.

Magyaron szinte semmit, ugyanis hat elegge laza orak volt. természetesen az en hibam is hogy nem keszultem.

2017. jún. 12. 00:01
 6/8 anonim válasza:
Simán, nekem ,meg a barátnőmnek 120-at is sikerült megtanulni. Igaz, olyan tárgy volt, amit szerettünk. Matematikából pl.tuti nem ment vilna.
2017. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

90 tétel 5 nap alatt.... az 18 tétel/nap, ami nagyon sok. Optimális esetben egy tétel megtanulására kb 2 óra kell, persze ebben benne van legalább fél óra szünet.


Sok kicsi szünettel kivitelezhető... Minden tételre 45-20 percet rá szánva, óránként 10-15 perc pihenővel legalább 18 órát kell tanulnod, ami azt jelenti, hogy 6 órád alvára mielőtt újból elkezded :D

Nem lehetetlen a feladat, csak nem nagy a valószínűsége annak, hogy bírni fogod és ha valahogy meg is csinállod, lehet nem mindenre fogsz emlékezni...

2017. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A feladat nem lehetetlen, csak ne stresszelj rá!

Olvasd az anyagot, írj vázlatod (ezt automatikusan memorizálja az agyad), és ami fontos lenne - beszélgess a tételekről (ha van kivel, és nem egyedül élsz).

Ha nincs más jelentkező, meséld el magadnak :) !


Referálj, ha végzel - szorítok !

2017. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!