Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mar eltetek at ilyet?

Ti mar eltetek at ilyet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ,hogy erettsegin viszonylag jo eredmenyre szamoltatok,de vegul iszonyatosan rossz lett?


Ergo en velem a mostani erettsegin tortent ilyen,valami nagyon gáz eredmenyeim lettek..



2017. jún. 11. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Miért, milyen eredmémyeid születtek?

Én az emelt töri szóbelivel jártam úgy, hogy a 85%-os írásbelit rettenetesen lehúzták..

2017. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én fordítva vagyok vele :D
2017. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

3mas 4es eredmenyek.. Igy nagy esely van ra ,hogy nem jutok be az egyetemre :/.

Melesleg az egyik erettsegimbe nem adtak meg tobb mint 10 pontot es mar nem lehet fellebezni..

2017. jún. 11. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Nekem is a fordítottja volt.

Úgy éreztem, hogy az összes szóbelit elcsesztem, végül mindegyik érettségim 80% felettire sikerült. (3 emelt)

De ennek már 4 éve.

2017. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az emelt magyar írásbelimet teljesen lehúzták, de ez még két éve volt. Szerencsére szóbelivel tudtam javítani, de így is csak 61% lett.
2017. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 78 pont lett a matek érettségim. 85-95 pontra számítottam. A legjobb otthon írt érettségim 98 pont lett a legrosszab meg talán 70, de átlagosan 90 pont körül írtam.
2017. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
33%

Erre jobb, ha felkészülsz, az életben rengetegszer előfordulhat olyan, hogy nem minden úgy sikerül, ahogy előre tervezted/érezted.


A következőket pedig ne vedd sértésnek, nagyon kérlek: a helyesírásod jócskán hagy kivetnivalót, az ergo szó pedig nem azt jelenti, amire használni akartad. Nem tudom, melyik tantárgyat szúrtad el, de ha a magyart, akkor az érthető.


Az egyetemhez sok sikert kívánok, de valóban eléggé esélyes, hogy 3-as, 4-es eredményekkel nem kerülsz be. Ha így adódik, ne keseregj, nagyon sok egyéb tanfolyam van, amivel szuper képzettségeket tudsz szerezni és elhelyezkedhetsz.

2017. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem veszem sertesnek utolso :).

Es tisztaban vagyok ezzel ezert is akarok ujra erettsrgizni,ha nem jon ossze.


Illetve csak az zavar,hogy a valaszodbak kb semmi koze a kerdeshez:/.

A helyesirasom meg pont nem erdekel,egyebkent is telefonrol irok.

2017. jún. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!