Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meghalt az agyam, mivel...

Meghalt az agyam, mivel tudnám felturbózni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az utóbbi időben voltam előrehozott érettségin, nyelvvizsgán, volt két vizsgám és holnap lesz még egy. Nem ez életem legfontosabb vizsgája, de jól szeretnék teljesíteni. Mit tudnátok tanácsolni, ha már nagyon elfáradtam, de még muszáj tanulnom?
2017. jún. 12. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy milyen büszke leszel, amikor befejezed. Egyébként fontos az egyensúly. Ha tudod, hogy egyébként szorgalmasan és jó tempóban készülsz, nyugodtan menj el futni/sétálni, vagy találkozni a barátaiddal. Legyen mindig valami innivaló melletted, mert akkor sokkal kevésbé fogsz elfáradni, ha rendesen hidratált maradsz.

Esetleg tanulás előtt kicsi, nem megerőltető módon mozogj, az is segíteni fog. :)

2017. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!