Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik okj tanfolyam által...

Akik okj tanfolyam által jelentkeztek hegesztő tanfolyamra, azoknak milyen felvételit kellett írni, hogy elkezdhessék a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Most jelentkeztem, és az ügyintéző erről nem adott semmi féle tájokoztatást..

2017. jún. 14. 10:06
 1/1 anonim válasza:

Szia, szerintem te egy előzetes tudásszint felmérőre gondolsz amit azért csinálnak hogy lássák mi az amit már tudsz és mire tudnak felmentést adni. Nem kell tőle megijedni sőt külön nem is kell rá készülnöd, hisz azért mész a tanfolyamra hogy megtanuld. Valószínű ezért nem is mondtak róla több infót. Egyik ismerősöm is nem régen végezte el és nála is így volt, tőle tudom.

Ő még előre kapott is egy kis anyagot amit át tudott olvasni hogy kb miből lesz a felmérés. De hidd el ez nem befolyásolja azt hogy elvégezheted e a képzést.

Ha érdekel a suli neve akkor írj egy privátot és megírom.

2017. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!