Ebbol lehet valami?

Figyelt kérdés

Ezen a heten nem voltam suliba es az orvos csak hetfore es keddre adott igazolast vagyis 12-13ig!

Mi lesz ha a 3 atirom vagyis csak kiegeszitem 8 vagy 9-re? Nagyon feltuno lenne foleg hogy 18 az vasarnap?


2017. jún. 14. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Átírhatod, végülis csak hivatalos papírt hamisítasz meg vele aminek legjobb esetben is igazgatói a büntetése de ha olyanja van az igazgatónak rendőrségi ügyet csinálhat belőle. Lazán megéri kockáztatni nem?
2017. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már nem kibírsz 3 napot...
2017. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ez nem értem...

Ha ma voltál az orvosnál és tudta, hogy nem mentél iskolába, miért nem adott a mai napig?

Ha tegnap voltál nála, akkor tudtad, hogy mára nincs igazolásod.. miért nem mentél iskolába?

2017. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szüleiddel nem tudsz íratni egy igazolást, esetleg az osztályfőnöknek szólni hogy 3. nap is rosszul voltál, ezért nem mentél be, de ha nem muszáj nem szeretnél visszamenni az orvoshoz igazolásért?
2017. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!