Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért hány pontot veszíthetek?

Ezért hány pontot veszíthetek?

Figyelt kérdés

Külföldön lakom, és most volt vizsgám.. sajnos csak most ugrott be kettő szörnyen amatőr és ostoba hiba:(

A fogalmazásnál ki kellet választani egy közismert nőt akinek a munkássága befolyásolta a sportot/irodalmat/zenét/müvészetet.


Nos én meg is írtam nagyon jóra viszont csak itthon ugrott be hogy nagyon elrontottam valamit, mégpedig azt hogy rosszul írtam le az írónő nevét.

Azt kellet volna írnom hogy Joanne K. Rowling vagy J.K. Rowling... ehelyett pedig képes voltam leírni azt hogy Jeanne J.K. Rowling.

Ebben kettő hiba is van... az hogy az "o" helyett "e"-t kellet volna írni az egy dolog de hogy az sem ugrott be hogy az a J. Az amúgy már a névében ott van az nagyon rossz... és szörnyen haragszom magamra az egész miatt, mert hát én legalább az egyiket tudtam és mégis elírtam. Meg amúgy is, mekkora szégyen már, elírni egy író nevét :/ nagyon dühös vagyok és szégyellem is magam nagyon :/

30 pontot ért a fogalmazás, ezért hányat veszítek? Ugye nem fogják az egészet lenullázni emiatt? :(



2017. jún. 22. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy milyen vizsgáról van szó, és mivel külföldön laksz, de nem mondtad meg, hogy hol, garantáltan nem ismeri senki sem a pontos vizsgaszabályzatot, mindenesetre szinte kizárt, hogy ilyesmi miatt pontot veszíts, maximum figyelmeztetésbe írják, hogy az Joanne, ha olyan a javítás, de gondolom, nem irodalomvizsgán voltál, hogy az legyen a legfontosabb, hogy pontosan tudod-e egy író nevét.
2017. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!