Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem újonnan induló államtudományi szakáról hol lehetne többet megtudni?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne róla, mennyire kell hozzá matematika tudás? Nyilván a legtöbb tárgyhoz nem kell, de úgy tudom, tanítanak majd pénzügyi és gazdasági ismereteket, de nem tudom pontosan milyen tárgyak lesznek ezekben a témákban és mennyire kell a szak elvégzéséhez számítási készség.

2017. jún. 23. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Ne menj oda, az egyik legszarabb hely!!!

Aki oda bekerül, abból semmi, max kukás lesz az egyetem elvégzése után!

2017. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ez az hogy semmit nem tudunk róla, mert még most indul ez a szak.

Az elsőnek nem biztos hogy igaza lesz. A fidesz nagyon nyomja ezt a szakot, ha sokáig hatalmon lesznek az ott végzetteknek biztos helyük lesz a közigazgatásban. Ha mások lesznek kormányon, akkor majd az ő hozzáállásuktól függ az egész, és a dacpolitika alapján beszántják az egész szakot.

2017. jún. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Első vagyok, én csak azért írtam mert sztem teljesen felesleges szak. Aki ilyen államtudományt tanul, az menjen inkább politológiára valamelyik nevesebb egyetemre (ELTE, Corvinus), később nagyobb eséllyel indulnak majd az életben
2017. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De csak van már tanterve, nem lehet valahol megtudni, milyen tárgyak lesznek? Fontos lenne, mert bármilyen elméleti vagy gyakorlati anyagot megtanulok de a matematika, a számítás nagyon nem megy :(
2017. jún. 24. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fog kelleni hozzá matematika. Erősen humán alkalmazott soft-tudományokat oktatnak, mint a jog és a politológia.
2017. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olvasgatva róla én is így látom
2017. jún. 25. 13:31
 7/7 anonim válasza:
2017. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!