Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Holnap érettségizek és tudás hiány miatt azt tervezem,hogy fent maradok és nem fekszem le ,hogy megtanuljam az egészet.Kocsival fogok menni, ott azért fogok aludni egy fél órát míg felérek.


egyébként így álok a tételekkel:


töri:15/20

angol:20/20

nyelvtan:15/20

irodalom:2/20


Szerintetek ez nem lenne hatással a teljesítményemre?



2017. jún. 23. 22:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%
Mindenképp aludj. Ha pihensz az csak jót fog tenni. Én azt ajánlom hogy a normális kelési időd helyett kelj 2 órával korábban tanuld át az irodalmat mert frissebb lesz az agyad. Indulj el próbálj lazítani a vezetés közben majd ha felértél nézd át őket gyorsan. Innen már csak szerencse.
2017. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az esélytelenek nyugalmával aludj. A kialvatlanság és stressz miatt fogsz rosszabbul teljesíteni. Annyit nem tud befogadni az agyad. Félórás alvás nem elég főleg, ha sokat kell járatni az agyad. Plusz az alvás minősége is fontos, és a kocsiban történő félórás alvás nem pihentet eléggé úgysem. Könnyen lehet, hogy csak rontana az esélyeiden, hacsak nem azt húzod, amit éppen most olvasol először. Viszont az angolból tuti, hogy sokkal rosszabb leszel, hiába tudod ötösre.
2017. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz ötlet.
2017. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem most már úgy sem tudsz sok újat megtanulni, én inkább aludnék, egyébként se kell kb. semmit tudni ott a szöveggyüjtemény meg minden sz.r
2017. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tehetem meg,hogy lefekszek.Mivel tényleg jó ötlet lenne az,hogy 2 órával hamarabb felkelek de nem bírnék felkelni akkor ha lefeküdnék aludni :/.


Mindenesetre este megtanulom irodalomból legalább minden tételből egy részt és majd szóbelin a szöveg gyüjteményből ki elemzem a hozzá tartozó művet .

2017. jún. 23. 22:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton érettségi?

A magyart még kéne nézegetni

2017. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen ..Nekünk sajnos most szombaton van :( még belegondolni is rossz mi lesz holnap..

De remélem össze tudok rizsázni legalább mindenből 40 pontot.

2017. jún. 23. 23:16
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
Aki ennyit se tud, az nem érdemel érettségit.
2017. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

#6 Én is szombaton érettségiztem.


Kérdező, remélem nem csináltad meg ezt a butaságot..

2017. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 vonószenekar ***** válasza:
100%
Írd meg majd, hogy sikerült.
2017. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!