Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Összefüggő nyári gyakorlaton...

Összefüggő nyári gyakorlaton van lehetőség 1 nap kihagyására?

Figyelt kérdés
20nap kötelező összefüggő nyári gyakorlat van,de egyik napra közbejött valami ezért van lehetőség,hogy aznap ne keljen menni? Természetesen ledolgoznám utánna
2017. jún. 24. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

csak a munkáltatódon múlik :)

nekem is volt ilyen és mi úgy oldottuk meg, hogy a következő "turnusból" cseréltem az egyik lánnyal

2017. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idén fejeztem be a sulit, nekem is volt nyári gyakorlat. Nekünk úgy volt, hogy a gyakorlat maximum 20százalékáról lehet hiányozni. Tehát ahány hetes a nyári gyakorlat, annyi napot. A 20nap az 4hétbe fér bele, ezért 4 napot hiányozhatsz. Viszont ha kaptok fizetést(mi tavaly kaptunk először, sulinál), akkor az is annyival kevesebb lesz, amennyit hiányoztál. Nem írtad, hogy sulinál vagy cégnél csinálod, de cégeknél lehet másképp megy.
2017. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlat ?
2019. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Középsulis ?
2019. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!