Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a bursa...

Az normális, hogy a bursa hungarica ösztöndíj önkormányzati részét még egyszer sem küldték, az intézményi részből viszont 5/5 ki lett küldve?

Figyelt kérdés
Elvileg 4000ft-ot kapok havonta(márc-júl),ami 2000-2000-re oszlik úgy,hogy felét az egyetem küldi,felét meg az önkormányzat,de eddig csak az egyetem küldte a részét
2017. jún. 28. 14:21
 1/4 anonim válasza:
szia. Nekem a tájékoztatás is borzasztó volt, én 5ezret kapok összesen havonta, fele fele arányban küldi az intézmény és az önkörmányzat, de eleinte még én is csak 2000et kaptam, aztán 2500öt aztán írták hogy amúgy 5ezret kapok és összevissza küldték ki. Elég rémes a tájékoztatás... de végül részletekben megkaptam. És nem külön, mindig az egyetemtől kaptam, legalábbis az volt írva...nem lehet hogy még csak a felét kaptad meg az összesnek amit kapni fogsz? De ugyanúgy fele-fele arányban küldte az egyetem és az önkormányzat?
2017. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az önkormányzati részt akkor tudja utalni az egyetem, ha az a támogatáskezelőtől megérkezik hozzájuk. Tehát, ha te nem kaptál önkormányzati részt, akkor kered fela támogatáskezelőt és ők tudnak segíteni.
2017. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a neptun írja,hogy amit kaptam minden hónapban az az intézményi rész,vagyis ott megvan az 5x2000ft,az önkormányzati rész viszont még egyszer se jött meg,

úgyhogy azt hiszem itt az ideje,hogy írjak nekik

2017. jún. 29. 20:38
 4/4 A kérdező kommentje:
írtam is egy emailt este,ma reggel meg már megjött az 5 részlet egyben
2017. jún. 30. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!