Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyiért vállaljak angol...

Mennyiért vállaljak angol tanítást?

Figyelt kérdés
19 éves középiskolás vagyok, folyékonyan beszélek angolul. Vidéken lakok, és itt szeretnék angol tanítást vállalni. Eddig mindenki mást mondott. Valakik 1500 forintot mondtak óránként, hogy annyiért tanítsak, mások még a 3000 forintot is jónak tartják.
2017. júl. 1. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

3000.-ért tapasztalattal rendelkező tanárok tanítanak. Vidéken pláne. Diákként nulla oktatási tapasztalattal 1500.- fölé nem mennék.


Én 1000.-ről indultam, majd ahogy haladtam előre tapasztalatban úgy emeltem a díjam is. (A nyelvtudás csak egy dolog, tanítani egy másik. Majd megérzed, hogy mennyire rugalmasnak kell lenni és még mennyit kell tanulni - nem a nyelvről, hanem az emberekről - ahhoz, hogy jó legyél).

2017. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1000-1200 Ft-os órabért tartanék reálisnak.
2017. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb 1.500 Ft-ot kérhetsz, inkább kevesebbet.

Én egy amerikai származású irodalomprofesszornak fizettem 3.500 Ft-ot óránként "academic English" óráért.

2017. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!