Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan középiskolába megyek,...

Olyan középiskolába megyek, ami távol van az otthonunktól, ezért kollégista leszek. A kollégium osztja be ebben az esetben a szobatársakat, vagy ilyenkor a tanulónak van lehetősége választani?

Figyelt kérdés
Úgy lenne a "felállás" hogy én, egy fiú barátom, és a fiú barátom lány testvére. Egy suliba fogunk járni.

2017. júl. 3. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Külön vannak fiú és lány szobák.

Egy osztályba, iskolába járókat általában összeteszik.

2017. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kozepiskolaban en ugy tudom nincsenek koedukalt szobak. Nem lehet fiu meg lany egyutt. Ezen aztan lehetne vitatkozni, hogy jo-e igy, vagy sem. En megmondom oszinten nem tudnam megmondani, hogy hogy a jobb. Mert vannak olyan esetek, amikor pl nagyon jo baratok regota vagy testverek vagy mit tudom en, es nem lenne semmi problema belole. De a masik oldalat is figyelembe kell venni. Meg ott azert meg gyereknek szamitotok, a tanaroknak, neveloknek kell felugyelni ratok. Mondok egy szelsoseges esetet pl megeroszakolod a lanyt a koliban es ezt nem veszik eszre a tanarok idoben, akkor oket is elo fogjak venni es buntetesre szamithatnak.
2017. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!