Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ponthatárokat tippeltek...

Milyen ponthatárokat tippeltek idén a négy orvosi karra? (- the game)

Figyelt kérdés

Látom, hogy mások is idegállapotban vannak, kétnaponta minimum kikerül egy újabb orvosis kérdés, szóval szerintem új szintre lehetne vinni a dolgot. Mivel nem lehet értelmes módon megmondani előre, hogy mit várhatunk az idei ponthatárokkal kapcsolatban, szerintem vicces lenne tolni egy tippelőset, aztán az nyer, aki a legközelebb van hozzájuk. :D


Szóval, valahogy úgy képzeltem el, hogy mindenki ír mind a négy ÁOK ponthatárához egy tippet, és aki összességében a legkisebb különbségeket hozza, az vállon veregetheti magát. Egy adott pontszámot tippeljünk, ne intervallumot, és kb próbáljunk azokból az infókból kiindulni, amik támpontot jelenthetnek, de persze ezek sem mindig jelentőségteljesek (pl előző évek ponthatárai, jelentkezők száma, érettségi statisztikák). Összességében a korábbi ilyen kérdéseknél, amiket láttam, mindig voltak emberek, akik egész jól beletaláltak, szóval szerintem ez végső soron hasznos is lehet. :)



2017. júl. 3. 13:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
59%

DOTE - 430

POTE - 422

SOTE - 448

SZOTE - 431

2017. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim válasza:
100%

DOTE: 423

SOTE: 440

POTE: 419

SZOTE: 428


Remélem így lesz, mert nekem Debrecen van első helyen és csak 426 pontom van.

2017. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
A 426 teljesen jó pontszám, és drukkolok nagyon. :)
2017. júl. 5. 22:47
 24/62 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 426os, hasonlo cipoben jarunk, nekem is ennyi pontom van, es Debrecen elso helyen:D de ne aggodj, szerintem meglesz:)) ha ebben az evben emelkedik ilyen biosz mellett, feladom az egeszet XDD
2017. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:
Ne add fel, orvosok lesztek és kész. :) De azért reménykedjünk, hogy mindenkinek összejön az élete innen. :D
2017. júl. 6. 20:14
 26/62 anonim ***** válasza:
100%

Én pontcsökkenésre számítok. :)


DOTE 423

POTE 417

SOTE 440

SZOTE 423

2017. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
Amugy azon gondolkodtam vmelyik nap hogy ugye tavaly mindenki noveekdesre szamitott, de senki nem gondolta hogy ez ilyen drasztikus merteku lesz. Most csokkenesre szamitunk es ki tudja, lehet nem 2-3 pontot hanem egy 10est lazan lemegy..szoooval. Na de majd kiderul:)))
2017. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:

Juj gyerekek, én megnéztem az átlagokat, számoltam némit, és tökre nem pontos semmi, amit kihoztam (mindig szivatósabbra kerekítettem, satöbbi), de ezek alapján is tippelek egyet;


SOTE - 437

SZOTE - 432

DOTE - 428

POTE - 417


Aztán majd meglátjuk, már csak nyolc nap. :)

2017. júl. 18. 01:32
 29/62 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok. Én is tippelek egy újat, miután összehasonlítottam az idei, tavalyi, és tavalyelőtti statisztikákat.

Ezek alapján, valamint az alapján, hogy kevesebben jelentkeztek úgy gondolom, hogy az idei ponthatár a tavalyi és tavalyelőtti ponthatár között kellene, hogy legyen mindenhol, egy kicsit közelebb azért a tavalyihoz.

Szóval:

SE - 436

SZOTE - 421

DOTE - 420

POTE - 415


(most utólag belegondoltam, hogy ez pont olyan, mintha a tavalyiakból levontam volna mindenhol 5 pontot, de esküszöm, ez csak véletlen :D)

De igazából ez és az előző tippem között bármilyen ponthatárt lehetségesnek tartok, az viszont meglepne, ha bárhol is nőne a ponthatár, meg az is meglepne, ha ennél kevesebb lenne.

Nem kötekedésből amúgy (tényleg), csak érdekel, hogy neked hogy jött ki az, kérdező, hogy SE-n és POTE-n csökken a ponthatár, míg DOTE-n és SZOTE-n nő?

Oké, hogy többen jelentkeztek ezekre, mint SE-re, de ez tavaly is így volt, ráadásul nem is sokkal többen.

2017. júl. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetertek az elozovel, miert nőne a dote-n? Ilyen szinte sose volt még. Ha csokken, val.szinuleg minden vidékin csokkenni fog, Pest az lehet marad olyannak amilyen tavaly volt de az már csak azert van mert rengetegen jelentkeznek, keves embert vesznek fel es valamilyen szinten presztizskerdes is..
2017. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!