Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ponthatárokat tippeltek...

Milyen ponthatárokat tippeltek idén a négy orvosi karra? (- the game)

Figyelt kérdés

Látom, hogy mások is idegállapotban vannak, kétnaponta minimum kikerül egy újabb orvosis kérdés, szóval szerintem új szintre lehetne vinni a dolgot. Mivel nem lehet értelmes módon megmondani előre, hogy mit várhatunk az idei ponthatárokkal kapcsolatban, szerintem vicces lenne tolni egy tippelőset, aztán az nyer, aki a legközelebb van hozzájuk. :D


Szóval, valahogy úgy képzeltem el, hogy mindenki ír mind a négy ÁOK ponthatárához egy tippet, és aki összességében a legkisebb különbségeket hozza, az vállon veregetheti magát. Egy adott pontszámot tippeljünk, ne intervallumot, és kb próbáljunk azokból az infókból kiindulni, amik támpontot jelenthetnek, de persze ezek sem mindig jelentőségteljesek (pl előző évek ponthatárai, jelentkezők száma, érettségi statisztikák). Összességében a korábbi ilyen kérdéseknél, amiket láttam, mindig voltak emberek, akik egész jól beletaláltak, szóval szerintem ez végső soron hasznos is lehet. :)



2017. júl. 3. 13:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy én vihettem el ezt a megtisztelő címet, ment is a képzeletbeli vállon veregetés magamnak :D
2017. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:
Büszke is lehetsz rá, gratula még egyszer. Neked már volt értelme gyakoriznod idén. :D
2017. aug. 1. 22:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!