Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rosszul adtam meg E-Felvételin...

Rosszul adtam meg E-Felvételin a nyelvvizsga bizonyítványom dátumát, mit lehet tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az anyakönyvi szám, a sorszám, és az összes többi adat egyezik, csak a dátum hibás. A rendszer nem enged rajta utólag változtatni, és újra beírni se engedi a helyes adattal.

Elfogadja hibás dátummal? Ha nem, akkor körülbelül hány nap alatt kerül hitelesítésre az adat?

Most harmadika van, hitelesítik még 12-éig, hogy utólag tudjam dokumentummal igazolni? Esetleg ilyen esetben határidő után is lehet igazolást küldeni a bizonyítványról?



2017. júl. 3. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy rémlik, ha valamit elrontasz, akkor még időben jelzik feléd, hogy ki tudd javítani.

Nem biztos, hogy nekem van igazam, én így emlékszem. Esetleg megpróbálhatnád az ügyfélszolgálat felé jelezni.

2017. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ügyfélszolgálatnak kell jelezned minél hamarabb
2017. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Nyelvvizsga dátuma érdektelen adat. Ilyet észre sem vesznek. Ha meg felvettek, átíratod majd a tanulmányi hivatalnál. Nem kell egy dátum miatt ekkora feneket keríteni.
2017. júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet érdektelen adat, de mivel nem felel meg a valóságnak, én nem kockáztatnám meg, hogy emiatt érvénytelenítsék a felvételimet.

Ha szándékosan adsz meg rossz adatot, az akár bizonyos esetekben okirat hamisítás is lehet(ne).



Mindenképpen hívd minél előbb az ügyfélszolgálatot, vedd fel velük a kapcsolatot, mielőtt lejár a határidő (már csak pár nap!).

2017. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen nem direkt adtam meg rossz adatot, csak a kiállítás dátuma helyett a vizsga időpontját írtam be, ami szintén szerepel a bizonyítványban.

Írtam az ügyfélszolgálatnak.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

2017. júl. 5. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!