Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdaságinformatikus szakra...

Gazdaságinformatikus szakra jelentkeztem, de van egy olyan félelmem, hogy hátrányban leszek a szaktársaimmal szemben, ugyanis én középiskolában nem tanultam programozni. Ott (BCE) az alapoktól kezdik a programozást vagy komoly lemaradással indulok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alapoktól kezdik, de nagyon gyorsan haladnak. Egy kicsit hátrányba leszel így, szóval lehet jobban jársz ha a nyáron nekiállsz az alapoknak illetve ősszel is sokat gyakorolsz az órákra. Biztos lesznek hozzád hasonlók, szóval nem csak te leszel hátrányba. Másfelől ezzel nem feltétlen vagy bukásra ítélve, viszont kicsit több munkát és energiát kell majd belefektetned mint annak aki mondjuk infós osztályból ment oda.
2017. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Corvinuson első évben nincs külön programozás, van egy informatika alapjai nevű tárgy, ahol excelezés megy, minimális makró programozással. Ha év közben figyelsz, gyakorolgatsz simán hozható 3as 4es legalább.


Ez a félelmed alaptalan, viszont matekra készülj lelkiekben(vagy akár gyakorolhatsz is :D ). Első évben analízis és lineáris algebra lesz egy tárgyban, érdemes a trigonometriával képben lenni,illetve ha tudsz határértéket számolni meg deriválni az is király.

De ha egyik se megy még, akkor se ess kétségbe, csak kicsit többet kell majd tanulnod évközben.

2017. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
alapoktól tanítják, szóval nem leszel lemaradásban. Én ugyan nem gazdinfora mentem, de szintén olyan szakra, ahol van programozás. Nyáron elkezdtem netes tutorial videokat nézni, és az elso 4 hét könnyebben ment, szerencsére. Ha félsz, akkor neked is ezt javaslom
2017. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, jelentősen megnyugtattatok :)
2017. júl. 8. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány pontod van?:)
2017. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
408 :)
2017. júl. 24. 06:50
 7/9 anonim válasza:

Szia!:)

En se tanultam programozast, de benn vagyok! Te is, ugye?:)

2017. júl. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igeen, sikerült. :)
2017. júl. 30. 07:38
 9/9 anonim válasza:
Jeee:))
2017. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!