Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell venni a kollégiumba?

Mit kell venni a kollégiumba?

Figyelt kérdés
Most leszek elsős gimnazista és ezáltal kollégista is. Mivel még soha nem voltam koleszos ezért nemtudom mit érdemes megvennem a koleszhoz. Nem akarok semmiféle felesleges dolgot venni ezért kérlek ha van valamilyen listád amit a kolesz előtt szoktál megvenni azt írd le ide. (Én ilyen tisztálkodási szerek és egyebeket várok) 14/L

#kollégium #bevásárlás #kollégium bevásárlás
2017. júl. 9. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az jó ha mondjuk tudod,hogy mennyi idő közönként fogsz haza menni.

És ezekhez tudod viszonyítani a dolgokat.

Tisztálkodási szerekből vidd azt amiket otthon amúgy is használnál. Vigyél borotvát ha azt használsz. Arcápolási dolgok,testápoló,fogkefe, tusfürdő,sampon,balzsam,krémszappan,wc papír,zsebkendő.

Lányos dolgok(tampon,betét),gyógyszer(fájdalomcsillapító).

2017. júl. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Törölközők
2017. júl. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fésű
2017. júl. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig a napi rutinodat, hogy miket szoktál használni és azokat vidd. Plusz biztos ami biztos, legyen nálad egy ilyen kicsi elsősegély doboz is (sebtapasz, fertőtlenítő, fájdalomcsillapító stb).
2017. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hétvégenkét fogok hazamenni ha minden igaz szóval nem egy huzamosabb időre megyek :D
2017. júl. 9. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnállak miatta. PErsze ha nincs más megoldás oké de én ha fizetnének sem lennék kolis sehol sem
2017. júl. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem jó buli lesz nemtudom miért gondolod azt hogy ez a világ legrosszabb dolga. A kollégium nagyon praktikus dolog még akkor is hacsak 60 km-re lakok az iskolámtól :D
2017. júl. 30. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!