Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, ha idén nem...

Az mennyire gáz, ha idén nem lett meg 3 vizsgám? Mert én nagyon szégyellem magam miatta

Figyelt kérdés
eddig államin voltam, de most már tuti kiesek... amúgy közgázos vagyok és másodéves

2017. júl. 10. 20:13
 1/10 A kérdező kommentje:
vagy ez egyetemen viszonylag "elfogadható" ?
2017. júl. 10. 20:14
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ, hogy mi miatt nem lett meg. Ha csak a saját hanyagságod miatt, akkor nagyon gáz.
2017. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tény, hogy eléggé hanyagoltam ezt az évet. mindig megfogadom, hogy ezentul nem igy lesz, de mindent az utolsó pillanatra hagyok
2017. júl. 10. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

"tény, hogy eléggé hanyagoltam ezt az évet. mindig megfogadom, hogy ezentul nem igy lesz, de mindent az utolsó pillanatra hagyok"


Egy orvosis vagy egy komoly mérnökis ilyen miatt nem panaszkodik hogy "csak utolsó pillanatban tudta rávenni magát hogy tanuljon", az első pillanattól az utolsóig hajtanak, hogy bár esélyük legyen elvégezni a kiszabott idő alatt az egyetemet. (persze nem a zsenikről beszélek). Neked meg annyi dolgod lett volna hogy utolsó előtti pillanatban fogj neki, de az se sikerült. Ez elég gáz, viszont fel a fejjel, itt a nyár, bizonyítsd be magadnak hogy képes vagy rá, szedd össze magad s már most kezdj el tanulni. Erőt kell venni magadon, semmi sem megy magától. Maga a helyzet annyira nem gáz, mindenkivel megeshet hogy elszúrja.

2017. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Örülj h te legalább megengedheted magadnak, hogy utolsó pillanatra hagyjad. Az előttem említett szakokon annyi számonkérés van évközben, hogy ezt nem engedhetted volna meg. Ebből a szempontból elég gáz, azért a kozgaz nem a legnehezebb szak, de a lényeg hogy tanultál belőle
2017. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, tény hogy a múlton már nem változtathatok, de azt hiszem ideje lenne egy felnőtt 20 éves módjára viselkednem, tényleg köszönöm hogy ráébresztettetek
2017. júl. 10. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Majd ha átkerülsz fizetősre, és neked kell kifizetni, akkor rájössz, hogy mi a szitu. Akkor döbben rá az ember a pénz értékére.


Persze ha fizetik a szüleid, mert burogban született gazdagok vagytok, akkor ezt sem tanulod meg...

2017. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

#7 esnek.

Az "buroK".

2017. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem se lett meg három tárgy, augusztusban megyek vizsgakurzusra. Én elsőéves vagyok, munka miatt kicsit kicsúsztam az időből.
2017. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

#8-nak: Már bocs, de napi 12 óra meló után alígha van létjogosultsága egy apró elírási hiba felrovásának.


Mellesleg az általad leírt "#7 esnek" kifejezés is hagy maga után helyesírási kívánnivalót...

2017. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!