Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikertelen Kreszvizsga után...

Sikertelen Kreszvizsga után mikorra lehet leghamarabb újabb idöpontot kérni? Jövőhétre lehet már?

Figyelt kérdés

Ma voltam először Kreszvizsgán és sajnos pont pár ponttal a sikerről lemaradva megbuktam, így amint lehet mindenképp nekifutnék újra, mert nem voltam nagyon lemaradva. Ha lehet akkor én a jövőhétvégéig levizsgáznék, mert július 24-augusztus 31. között dolgozni fogok és nem akarom hogy akár csak egy napos hiányzással emiatt csökkenjen a munkabérem.

Ha holnap felhívom őket akkor jövőhét pénteken újra nekifuthatok?



2017. júl. 12. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nyáron eléggé későn fogsz mar csak időpontot kapni bekell menni kérni egy új időpontot ott ugyis megfogják mondani mikor van legközelebbi szabad hely de ne csodálkozz hogy ha csak 1 hónap múlva kapsz.Abban viszont nem reménykednék a helyedben hogy jövőhétre kapok mert ez szinte kizárt :)
2017. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Július végéig van esély?
2017. júl. 12. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, attol is függ hol laksz, de szerintem nem sok esélyed van inkább augusztus eleje közepe felé fognak neked újabb időpontot adni de bemész és ott ugyis megtudják mondani azonnal.
2017. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hónap kb.
2017. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!