Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SE ETK mentőtiszt szakon az...

SE ETK mentőtiszt szakon az anatómia gyakorlat, hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Vsn benne boncolás is, mint az orvosin?

2017. júl. 20. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
PTE ETK-n jártam, így csak félinformáció, de nálunk órarendben nem sok volt. Én külön, ismerősökön keresztül jutottam be boncolásokra. Nekem hasznos volt. Nálunk anatómián csak műanyag makettek és diasor volt, sajnos. Mivel nem tegnap jártam oda, hanem kb. 6 éve, lehet, hogy már változott. De mivel nem kaptál választ, gondoltam egy régi is jobb, mint a semmi :)
2017. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kéthetente egy gyakorlat van, első félévben csontokat fogdostunk, valamelyik szakirányon izmokat is mutogattak. Második félévben formalinban tárolt szerveket hozott ki boncasztalon a tanár, azokat kesztyűben lehetett tapogatni.


Boncolni külön vittek el minket első félévben, de tudtommal csak a mentőtiszteket, más szakirány nem volt.

2017. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!