Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek külföldön egyetemre,...

Felvettek külföldön egyetemre, viszont itthon is beadtam a felvit, egyszerűen csak ne iratkozzak be az itthonira?

Figyelt kérdés
Beadtam itthonra is önköltségesre, ha a kinti felvételim nem sikerülne. A napokban kaptam válasz, hogy a külföldi sikerült, viszont az itthonit már nem tudom lemondani. Ilyenkor csak egyszerűen ne menjek beiratkozni, nem kell fizetnem így se, ha önköltségesre felvennének? Köszi előre is.

2017. júl. 20. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Csak ezzel mástól veszed el a lehetőséget...
2017. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fizetni semmit, ne iratkozz csak be.

Hova vettek fel és mit fogsz tanulni? :)

2017. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem akartam elvenni mástól a helyet, de azt se akartam februárban kockáztatni, hogy nem adom be itthon, és akkor lehet sehova nem vesznek fel...


Ausztriába felvételiztem és közgazdaságit fogok angolul :)

2017. júl. 20. 14:17
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ertem en!:) sok sikert! Magyarországon is erre adtad be?
2017. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem mész el beiratkozni és kész.

Valóban elvetted így más elől a helyet, de érthető, hogy be akartad magad biztosítani.

Nem lesz következménye, ha nem iratkozol be nem mennek utánad.

Gratulálok!

2017. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen itthon is erre jelentkeztem
2017. júl. 21. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!