Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az 50 óra kötelező diákmunkán...

Az 50 óra kötelező diákmunkán kívül elvégzett órák pluszpontot érnek az érettségin?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány óra hány pontot ér?

2017. júl. 23. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem érnek semmiz.
2017. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Persze... nem is kell érettségizned, sőt, nem is kell iskolába járnod, elég 2000 óra közmunkát végezned.


Szerintem te sem gondoltad ezt komolyan...

2017. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Semmit nem ér. Érettségin a tudásod számít nem az hogy mit csináltál abban az 50 órában..
2017. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kivéve második. Természetesen nem gondoltam ezt, nem hangzott el a kérdésemben sem ilyen felvetés. Egy ismerősömtől hallottam, én sem akartam elhinni, ezért tettem fel a kérdést egy olyan oldalra, aminek ez a lényege. Válaszokat megkaptam, kulturáltabb és kevésbé kulturáltabb (lásd: te) formában. Ha egy kérdésfeltevős oldalon kiakadsz egy feltett kérdésen és egy sztorit találsz ki mellé, akkor attól tartok ez a hely nem neked való.
2017. júl. 23. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Egyetértek veled a kettes válaszoló alpári és lekezelő.
2017. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem kellene olyan szavakkal dobálózni, aminek nem tudod a jelentését... És ebben a nagy egyetértésben legalább a vesszőhasználatot megtanulhatnád...
2017. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!