Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvesznek a...

Szerintetek felvesznek a Corvinus kollégiumába, ha 130km-re lakok Pesttől és a felvételi pontom 434 lett?

Figyelt kérdés
Egyéb másmilyen szociális kedvezményre nem vagyok jogosult.

2017. júl. 24. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Röviden: valószínűleg igen.


Itt nézelődj: [link] Ez alapján már meg tudod saccolni a pontodat, kb 23 szokott lenni tarkarétre(csak oda jelentkezhetsz elsősként).

A távolság nem számít sokat, de már a felvi pontodra kapsz eleget, hogy felvegyenek valszeg.

Amire figyelj oda, hogy nincs sok időd összeszedni a szükséges papírokat, leadni a pályázatot. Ez a fontos rész igazán, ha jó papírokat leadtad, akkor tuti a koli.


Ha van még kérdésed szívesen válaszolok. :)

2017. júl. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

engem sajnos tavaly nem vettek fel, mert nem adtam be jól papírokat, és lehet, hogy fellebbezést rosszabb hangulatomban írtam és nem sikerült túl jól :D viszont szeptember végén hívtak, hogy amúgy van hely

amit az első írt az nagyon igaz, nagyon kevés időd lesz összeszedni az összes papírt, minél előbb kezd el szerintem, ha kell segítség írj :) meg ha az egyetemmel kapcsolatban bármi kérdésed van akkor is :D hajrá ma estére és remélem, hogy augusztusban találkozunk ;)

2017. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!