Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mostani felvételizők csak...

A mostani felvételizők csak nekem tűnnek nagyképűnek?

Figyelt kérdés
Pár évvel vagyok idősebb, de nem mondanám, hogy már az én korosztályom a felvételizők nagy része (18-19 évesekre gondolok). Annyira követelőzőnek tűnnek, mindig mindent jobban tudnak, hiába magyaráz nekik valaki tapasztaltabb, csakis nekik lehet igazuk, mintha már mindent tudnának az életről. Az utcán és ezen az oldalon is ezt tapasztalom. Emlékeim szerint régebben nem volt ez ennyire jellemző. Tényleg így lenne, vagy csak elnyomják a normálisakat a hangosak?
2017. júl. 24. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Én nem vettem észre ilyet.
2017. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez minden évben így van, ezért utálják az idősebbek a fiatalabbakat, kis nyikhajok.
2017. júl. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Én pont az idősebbeken látom a beképzeltséget, akármilyen szakról szól egy kédés(kivéve orvosi, jogász, mérnök) rögtön leszólják, hogy azzal nem megy semmire a kérdező.


Valamint lenézik a mostani felvételizők problémáit, amik lehet tényleg nem nagy dolgok, de annak, akinek a továbbtanulása múlik rajta igen is sokat jelent.


Bevallom, én is idősebb vagyok, és velem is előfordult hogy nem úgy válaszoltam ahogy kellett volna,mert lehet hogy a szememben nem sokat ér egy adott szak, de másnak meg az a vágya,utána el is szégyelltem magam.

2017. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz konkrétumokat? Abszolút nem értem így, hogy mire gondolsz.
2017. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
mi értelme van ennek a kérdésnek? minden évben van egy ilyen "jajamaifiatalok" is. a te generációd is ilyen volt, csak nem tűnt fel. semmi baj vele. ez egy tanulási folyamat, most jöttek ki a gimnáziumból, és elhiszik, hogy ez jelent bármit is. majd betörnek.
2017. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!