Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyeteme 7. félévben mennyire...

Egyeteme 7. félévben mennyire gyakori hogy órái vannak még az embereknek?

Figyelt kérdés
Elég sűrűek lesznek a féléveim órákban úgyhogy arra gondoltam hogy pár órát átraknék a 7. félévre ahol a szakdogát kell csinálni + szakmai gyakorlatozni kell. Van aki még ilyenkor is vett fel órákat? Mennyi órával lenne még teljesíthető ez?

2017. júl. 27. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Haha!!!!!! Annyira sűrű, hogy mennyire csúszol velük! :D
2017. júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okosan. en a bsc elejet elszurtam es maradt kb 3 vizsga 2 gyakkal... es nem volt kellemes mert nalunk utolso felevben ket hete van levizsgazni a vegzosoknak es zarovizsgara keszulessel ez kemeny lehet.
2017. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van ahol a 7. félév teljesen gyakorlati félév, tehát heti 5x8 órát kell dolgozni. Itt szerintem kb esélytelen bármilyen tárgyat megcsinálni, amihez gyakorlat/labor tartozik. Ha a 7. félévben még mintatanterv szerint vannak még tárgyaid, akkor lehet minden gond nélkül.
2017. júl. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne erre alapozz, inkább próbálj meg minnél kevésbé csúszni, én most konkrétan ebben a helyzetben vagyok, most kezdem majd a 7. félévem és 2 tárgyam van még vissza+szakdoga+szakmai gyakorlat+záróvizsga, gondolom nem kell mondanom, hogy mennyire őrülnék most ha már egy tárgyam se lenne vissza
2017. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alapjába véve nem csúsznék semmit, de fel akarok venni még 4 nehezebb tárgyat ami kellene ahhoz hogy más irányba mehessek mesterre
2017. júl. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!